عکس های علی اصحابی و دخترش به همراه بیوگرافی

بیوگرافی کامل علی اصحابی خواننده محبوب موسیقی پاپ به همراه تازه ترین عکسهای علی اصحابی و دخترش فاطمه را در ادامه ببینید.

عکس های علی اصحابی و دخترش به همراه بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای علی اصحابی

  • نام:علی
  • نام خانوادگی:اصحابی
  • تاریخ تولد:31 شهریور 1360
  • محل تولد:دامغان
  • سبک:پاپ
  • سال های فعالیت:خواننده، آهنگساز

زندگینامه علی اصحابی

علی اصحابی 31 شهریور 1360 در شهر دامغان، استان سمنان متولد شد، او ششمین فرزند از 7 فرزند خانواده اصحابی است. علی اصحابی یکی از خوانندگان محبوب سبک پاپ میباشد.

او فارغ التحصیل رشته موسیقی است، پدرش قاضی دیوان عالی کشور و مادرش خانه دار است او سه برادر و سه خواهر دارد و خودش فرزند ششم خانواده می باشد.
سال 1378 موسیقی حرفه ای را شروع کردم، من با قرائت قرآن به استعدادم در خوانندگی پی بردم سپس به کلاس های آواز مراجعه کردم و زیر نظر استاد صادقیانی که خارج از کشور رفته اند آموزش دیدم.
 

خدمت سربازی

علی اصحابی در سال 1381 به خدمت سربازی رفت. در طول دوران خدمت در پادگان همراه دوستانش گروه موسیقی تشکیل داد و به آموزش سلفژ پرداخت، سرودی را نیز برای ایران ساختند و آهنکسازی کردند بعد از پایان دوران خدمت در سال 83 نزدیک به نه ماه در خدمت استاد محمد نوری مشغول به کار شد.
من کار ساخت و ساز را در کنار موسیقی دارم، که احتمالا اگر در خوانندگی موفق نمی شدم ی انتخابی بجز خوانندگی باید می کردم همان کار ساخت وساز را ادامه می دادم
 

فوتبال و تیم محبوب

تیم مورد علاقه باشگاهی اش را پرسپولیس و بارسلنا می نامند و از بازیکنان علی کریمی را بیشتر از همه قبول دارد، در ورزش های دیگر هم هادی ساعی را در کسوت تکواندوکار دوست داشت
 

ازدواج علی اصحابی

علی اصحابی ازدواج کرده و صاحب یک دختر بنام فاطمه می باشد.
علی اصحابی و دخترش فاطمه

علی اصحابی و دخترش فاطمه

منبع: نمناک
کد مطلب: ۲۹۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها