بدل بریتنی اسپیرز که از لب خوانی آهنگ های او هزاران دلار درآمد دارد

بدل بریتنی اسپیرز که از لب خوانی آهنگ های او هزاران دلار درآمد دارد.

بدل بریتنی اسپیرز که از لب خوانی آهنگ های او هزاران دلار درآمد دارد

آلگرا دووال ۳۵ ساله می‌گوید که در تمام عمرش او را با این ستاره مقایسه می کردند و دوستانش حتی او را بریتنی صدا می زنند.

سه سال پیش او شباهت خود به بریتنی را پذیرفت و تمام تکه کلام ها و مدل های رقص این ستاره موسیقی پاپ را یاد گرفت و به عنوان بدل او شروع به کار کرد.

اکنون او مرتباً در سراسر ایالات متحد اجرا دارد و برای اجرای یک شبه حدود ۳ هزار دلار به اضافه هزینه های سفرش دریافت می کند.

در حالی که آلگرا حتی آواز نمی‌خواند، مهمان‌ها عاشق رقص او و سرعت برق‌آسای تعویض لباس هایش در میان اجراها هستند.

منبع درآمد اصلی آلگرا از اجراهای اوست که از طریق آن سالانه ۲۵ هزار دلار درآمد دارد. اما از طریق فعالیتش در رسانه‌های اجتماعی، دریافت اسپانسر و همکاری‌های تجاری درآمد بیشتری عایدش می شود. این رقصنده اهل ویرجینیا در مصاحبه ای گفته است:

در تمام زندگی ام به من گفته شده که شبیه بریتنی هستم. از ۱۰ سالگی طرفدار او بوده ام.

پس از اولین اجراهایم، شروع به دوخت و دوز لباس ها، راه‌اندازی یک وب‌سایت و تبلیغ کارم کردم.

تاکنون به ۳۰ مکان مختلف در سراسر آمریکا سفر کرده ام تا ترانه های محبوب بریتنی را اجرا کنم. کار من سخت تر از چیزی است که مردم تصور میکنند و نیاز به آماده کردن مو و لباس، ناخن ها و آرایش و یادگیری رقص دارد.

من حداقل یک ساعت در روز را صرف ورزش می کنم. رقص های بریتنی بسیار پرانرژی و ورزشی هستند و نیاز به آمادگی و استقامت زیادی دارند. این کار مورد علاقه من است. امیدوارم بتوانم تا آخر عمر این کار را انجام دهم!

آلگرا از ۳ سالگی باله یاد گرفت. این رقصنده حرفه ای همیشه از طرفداران بریتنی بوده است، اما هرگز تصور نمی کرد که از شباهتش به او کسب درآمد کند.

در سال ۲۰۱۶ از آلگرا خواسته شد تا برای اولین بار در نقش بریتنی برقصد و لب خوانی کند. او آنقدر از این کار لذت برد که دوست داشت بیشتر آن را انجام دهد و شروع به ساخت لباس هایی شبیه به لباس های بریتنی کرد. آلگرا برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ برای اجرای نقش بریتنی به یک جشن تولد دعوت شد.

آلگرا گفت که آهنگ‌های مورد علاقه‌اش برای اجرا «Work B*tch» و «Slave 4 U» هستند و دوست دارد روزی اسطوره اش را ملاقات کند. اکنون بدل بریتنی بودن و لب خوانی آهنگ های او، شغلی تمام‌وقت آلگرا است.

آلگرا تقریباً دو اجرا در ماه دارد، اما چندین هفته را صرف آماده‌سازی خود برای هر اجرا می کند.

از آنجایی که من سال ها رقصنده حرفه ای بوده ام، از ابتدا عادت داشتم که به تغذیه و تناسب اندامم توجه کنم. من عاشق ورزش کردن، تناسب اندام و خوب غذا خوردن هستم. همچنین علاقه زیادی به آرایش کردن و برنزه شدن دارم، بنابراین این کار مناسبی برای من است.

تنها چیزی که برایم طاقت‌فرسا است، سفرهای طولانی‌مدت است. گاهی برای یک اجرای ۱۵ دقیقه ای باید ۱۷ ساعت سفر کنم.

آلگرا یک لیست سفارشی بر اساس آهنگ های مورد علاقه مشتری هایش ایجاد کرده و گاهی اوقات بین اجراها لباسش را عوض می کند. به گفته او ۷۵ درصد از کنسرت هایش در کالیفرنیا هستند.

من حتی در خواب دیدم که بریتنی را ملاقات کرده ام. فکر کنم که اگر او را ببینم از شدت هیجان بمیرم

کد مطلب: ۱۷۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها